Randka z fetyszystą, czyli portal randkowy pełen niespodzianek


kobieta w łóżku z mężczyzną pod kołdrą

Randka w dzisiejszych czasach to prawdziwa niewiadoma. Zwłaszcza randka z Internetu. Czyli randka z miejsca, w którym wszyscy faceci są uroczy, przystojni, inteligentni i, co dziwne i zaskakujące, wszyscy uprawiają sporty ekstremalne. A przynajmniej widzieli takie w telewizji, którą oglądają na swoim wielkim, 50 calowym ekranie stojącym dwa przed kanapą, na której właściciel telewizora ostatni raz uprawiał seks w czasach, w których szczytem telewizyjnej ewolucji był ekran o przekątnej 32 cale. Nie zmienia to jednak faktu, że Twój partner może okazać się fetyszystą. Albo miłośnikiem cuckold. Albo fanem BDSM. A jeśli masz wyjątkowe szczęście, to wszystko połączy się w jednym organizmie, któremu na imię mężczyzna.

Randka z Internetu randką z fetyszystą?

Już wiem, co sobie myślisz. W życiu nie spotykałabym się z fetyszystą! To przecież chore! Albo z facetem, dla którego szczególnie intrygujące pozostaje skucie Cię kajdankami i okładanie skórzanym, erotycznym pejczem z wyćwiekowaną rączką. A co powiesz na miłośnika cuckold, który od trzeciej randki zacząłby Cię namawiać do sypiania z innymi? Przerażające? Wcale nie! Może być gorzej. W końcu randka ze świeżo poznanym młodzieńcem na portalu randkowym to właściwie randka w ciemno z facetem, o którym wiesz dokładnie tyle, ile sam o sobie powiedział. Jeśli odejmiesz od tego fascynujące opowieści o jego zamiłowaniu do sportów ekstremalnych, nie wiesz o takim delikwencie praktycznie nic.


 

Skopiuj kod rabatowy 10% na cały asortyment w Sex Shop 112:
1010
ważny do 2017-12-31


Wadą fetyszystów i miłośników erotyki spod znaku niezbyt ortodoksyjnych fascynacji cuckold i BDSM jest jednak to, że to w większości przypadków mili, otwarci na świat ludzie. Wada w tym przypadku to nie najszczęśliwszy termin, niemniej okaże się wadą, kiedy fascynacje fetyszami i zachowaniami rodem z ciemnej strony „50 twarzy żenady” wyjdą na jaw. A wyjdą. Wcześniej czy później.

I, szczerze powiedziawszy, lepiej wcześniej. Im dłużej trwa związek, tym trudniej zrozumieć „nagłą” zmianę w zachowaniach partnera, a który po prostu przestał się kryć ze swoimi upodobaniami. Jeśli trafiłaś na taki związek to pamiętaj, że Twój partner może mieć poważny problem z „wyjściem z szafy” pełnej swoich erotycznych fascynacji cuckold czy BDSM.

Czy zaakceptujesz fetysze u swojego chłopaka?

Na pozór żyjemy w społeczeństwie otwartym, gotowym zaaprobować różne dziwne zachowania seksualne. Kajdanki, linki do krępowania, pejcze, klepki albo kneble nie stanowią żadnej nowości i regularnie przewijają się przez kolorowe, drukowane magazyny i różne powszechnie znane portale informacyjne. Co prawda z reguły zamieszczony tekst powstaje jedynie jako dodatek do reklamowanych nijako „przy okazji” produktów albo marek, niemniej trafienie na odpowiednie artykuły nie stanowi większego problemu.

Innymi słowy znamy i akceptujemy zachowania seksualne odbiegające od społecznie ustanowionej normy, zgodnej z przysłowiową katolicką kołderką. Problem zaczyna się wtedy, kiedy konkretna sytuacja dotyka Cię osobiście. Wówczas pojawia się dylemat budowy elektrowni atomowej. Wszyscy są za, dopóki elektrownia nie powstanie blisko czyjegoś domu. Wówczas poparcie abstrakcyjnego, społecznie akceptowalnego projektu stawia nas w sytuacji, która dotyczy nas osobiście. Dla wielu osób jest to równoznaczne z jednoznaczną i drastyczną zmianą poglądów.

Jeśli oficjalnie akceptujesz zachowania seksualne związane z fetyszyzmem, cuckold czy BDSM, to czy będziesz w stanie zaakceptować podobne zachowania w Twoim związku?

Fetyszysta utajniony i szczera rozmowa na randce

Jest też druga strona medalu, czyli fakt, że fetyszysta nie przyznaje się oficjalnie do swoich nietuzinkowych upodobań seksualnych. Dlaczego? Powodów jest wiele i zależą od konkretnej osoby, ale najczęstszą przyczyną będzie strach przed podobnymi wyznaniami. Lęk przed odrzuceniem, samotnością. Powodem może być również zauroczenie zwane miłością od pierwszego wejrzenia, dla której ktoś gotów jest zrezygnować ze swoich upodobań dla przyszłego związku. Przynajmniej na pozór. I przynajmniej na jakiś czas.

Osobiście jestem zdania, że na randce zawsze powinno znaleźć się miejsce na otwartą rozmowę o seksie. Zwłaszcza, jeśli pierwsze wrażenie przemawia za dłuższym związkiem. Po co przeżywać niepotrzebne rozczarowania spowodowane z jednej strony ukrywaniem swoich preferencji seksualnych, z drugiej strony niemożnością ich akceptacji? I tutaj wracamy do błogosławieństwa, jakim pozostają kontakty online.

Portal randkowy, tak łatwiej rozmawiać o fetyszach

Nie wiem, czy podobny mechanizm obowiązuje na polskich serwisach randkowych, niemniej serwisy zagraniczne często oferują odpowiednie pola pozwalające wybrać różne zachowania seksualne, którymi jesteś zainteresowana i, z drugiej strony, których absolutnie nie akceptujesz. To znacząco usprawnia proces komunikacji. Innym wymiarem randek online jest początkowa anonimowość, która świetnie nadaje się do jawnego przedstawienia swoich preferencji seksualnych. Aczkolwiek, szczególnie jeśli jesteś facetem, licz się z tym, że w ten sposób wyraźnie zmniejszysz swoją listę potencjalnych randek.

Fetysz fetyszowi nierówny. Podobnie jak zamiłowanie do BDSM, które może mieć wiele wymiarów. Od różowych kajdanek z futerkiem i pejczykiem z delikatnych, strusich piórek po wyuzdane i bolesne tortury. Podobnie cuckold może przybierać różne barwy, poczynając od czystej fantazji cuckold, a kończąc na randkach z gatunku gang-bang, które z ukrycia obserwuje partner.

Co możemy zaliczyć do najczęściej spotykanych fetyszy? Lista jest długa i bynajmniej nie jest zamknięta. Ostatnio dołączyły do niej wirtualna rzeczywistość i rzeczywistość rozszerzona, ale to w sumie dopiero przyszłość. Aczkolwiek Apple i Google już pracują nad stosowną technologią, więc VR i AR niedługo trafią na listę popularnych fetyszy 😉 A co z fetyszami bardziej związanymi z naszą obecną rzeczywistością?

Buty, stopy, crossdressing, złoty deszcz

Fetysz szpilek na wysokim obcasie znany jest chyba każdemu. Podobnie jak fetysz stóp, który dla wielu kobiet i mężczyzn stanowi ważny element udanego życia seksualnego. Z partnerem wyposażonym w taki fetysz da się jeszcze żyć, prawda. A co z sytuacją, w której Twój partner okazuje się być miłośnikiem crossdressingu, czyli przebierania się z kobiece stroje, z bielizną włącznie?

A co partnerami, których kręci podglądanie innych lub bycie podglądanymi? A co zabawami typu piss albo scat? Wbrew pozorom oddawanie na partnera moczu (piss) nie jest rzadko spotykane. Wypróżnianie (scat) to prawdziwa rzadkość, niemniej istnieje i również masz niewielkie szanse trafić na takiego partnera.

Do tego dochodzą miłośnicy erotycznych gier, w których uczestnicy wypełniają różne polecenia seksualne. Masz również szanse spotkania fanów oglądania filmów porno czy nawet ich kręcenia. Być może będziesz miała sposobność poznania dziesiątek innych zachowań, których omówienie wymagałoby napisania elaboratu grubości połowy Kamasutry.

Rada dla miłośników portali randkowych

Jeśli jesteś bywalczynią portali randkowych zapewne spotkałaś na swojej drodze różne dziwne osobliwości, w tym osobliwości o dziwnych nawykach seksualnych. Jeśli jeszcze takich nie spotkałaś, to albo masz wyjątkowe szczęście (względnie pecha), albo nie zadawałaś właściwych pytań na randce.

Na koniec prosta rada. Randka to nie egzamin z poprawności politycznej, ale okazja, by jasno i bez skrępowania przedstawić siebie. Nie tyle siebie w wersji miłośnika sportów ekstremalnych, ile siebie w wersji własnych i szczerych zapatrywań na różne sfery życia. W tym na sferę seksualną, która należy do najważniejszych w prawie każdym związku.

 

Wszelkie prawa do tekstów zamieszczanych na stronie ErotyczneRewolucje.pl należą do ich Autorów i są udostępniane za ich zgodą! Jakiekolwiek wykorzystanie powyższego tekstu w sposób naruszający obowiązujące przepisy prawa spotka się z odpowiednią reakcją Autorki lub Autora konkretnego tekstu.

 

Zdjęcie za https://pixabay.com/en/family-lover-adult-bedroom-1822498/ (licencja CC0)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *