50 twarzy Greya w Żyrardowie. Pierwszy seks apartament w Polsce!


„50 twarzy Greya” vel „50 twarzy żenady” stał się bestsellerem i kinowym hitem. Nic dziwnego, że kolejne biznesy próbują podczepić swoją działalność pod ten równie przerażający, co naiwny obraz BDSM. Zwłaszcza w świecie, w którym redaktorzy portalu gazeta.pl nie mają większego pojęcia o tym, o czym piszą i wcielają się w rolę klasycznego, pożytecznego idioty. Tytuł tego posta to bezpośredni skrót tytułu z portalu Agory. A jaka jest prawda?

50 twarzy Greya w Żyrardowie. Pierwszy seks apartament w Polsce!

Seks apartament w Żyrardowie, czyli 500-900 złotych

Tak, w Żyrardowie pod Warszawą można wynająć pokój do uprawiania seksu. Pokój tematyczny. Na przykład „pokój Christiana Greya”, w którym znajdziemy pejcze, maski i kajdanki. Wspaniale! Koszt takiej przyjemności zamyka się w przedziale 500-900 złotych. Dużo? Dla jednych tak, dla innych nie. Łatwiej będzie ocenić koszt w odniesieniu do cen rynkowych. W końcu chodzi o seks.


 

Skopiuj kod rabatowy 10% na cały asortyment w Sex Shop 112:
1010
ważny do 2017-12-31


Jeśli ruszycie na zakupy do sex-shopu z 500-złotowym zapasem gotówki do wydania, szybko stwierdzicie, że to całkiem sporo pieniędzy! Wystarczy na pejcze, kajdanki, knebel, obrożę, maskę i jedwabne sznury. Jeśli nie pójdziecie w markowe produkty sygnowane wspomnianym Christianem Greyem, wystarczy jeszcze na wkręcenia haków w sufit i w ściany. Innymi słowy – czy lepiej wydać 500-900 złotych na jednorazowe igraszki w stylu Greya czy raczej zbudować we własnym mieszkaniu vel domu prywatną salę tortur? To znaczy „pokój do uprawiania miłości”.

Seks apartament z gadżetami do wynajęcia

Oczywiście, wbrew „odkryciu” gimnazjalistów vel stażystów z gazeta.pl nie jest to pierwszy „seks apartament w Polsce”. Nie jest nawet pierwszym seks apartamentem w Żyrardowie. Ale czegoż nie wymyśli się dla clickbaita? Seks apartamenty istnieją od dawna i od dawna oferują przeróżne wersje realizacji różnych fantazji seksualnych. Wliczając w to profesjonalne usługi dominacji. Aczkolwiek zwykle profesjonalne jedynie z nazwy.

Wracając do tematu seks apartamentu z seks gadżetami do wynajęcia. Osobiście nie skorzystałbym z takiej opcji. Daleki jestem od okładania partnerki pejczem, z którego ktoś wcześniej korzystał. O wspomnianych w artykule na gazeta.pl przebierankach nie wspominając. Mogę pływać w kajaku, z którego ktoś właśnie wysiadł, na siłowni mogę korzystać ze sztangi, którą ktoś właśnie odłożył. Ale seks gadżety to coś innego. Zdecydowanie preferuję własne gadżety erotyczne i własną, domową salę tortur. Mam to szczęście, że podobny przybytek rozkoszy posiadam. A gdybym nie posiadał?

Seks apartament pomysłem na biznes?

I tu pojawia się faktyczny rynek osób, które szukają możliwości realizacji własnych fantazji BDSM czy uprawiania seksu w większym gronie z dala od sąsiadów. Do tej pory podobną rolę spełniały hotele i motele, które z przyczyn biznesowych są dyskryminowane przez właścicielkę seks apartamentu w Żyrardowie. Nie zmienia to faktu, że hotele i motele sprawdzają się całkiem nieźle.

Czy hotel z wyciszonymi ścianami miałby większe wzięcie niż typowy? Hotel, tudzież apartament, który zapewnia pełną dyskrecję pomimo świszczącego pejcza przeplatanymi błaganiami o litość? Zakładam, że tak. Według badań rośnie odsetek skoków w bok, gorących romansów i namiętnych zdrad. Patrząc z tej perspektywy odpowiedni apartament stanie się bardzo poszukiwanym towarem.

Problemem pozostaje jedynie cena, która musi wpisywać się w rynkowe standardy. 500-900 złotych znacząco ją przebija. Niemniej wynajmowanie apartamentów jako seks apartamenty może być całkiem niezłym pomysłem na biznes!

Zdjęcie za https://pixabay.com/en/handcuffs-high-heels-erotic-2086352/ (licencja CC0)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *